Aktualności

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 (koronawirus), mając na względzie zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pracowników i Klientów, a także zalecenia Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz stosowanie się do wytycznych służb sanitarnych...
Informujemy, że Audyt Nadzoru na zgodność Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji przeprowadzony w naszej Spółce zakończył się pełnym sukcesem.

EITE otrzymało nagrodę SAP, która została nam przyznana za udział w wielu wizytach referencyjnych oraz wystąpienia w ramach SAP Support Day.

Na konferenci SAP NOW decyzja o przyznaniu nagrody została uzasadniona bardzo ciepłymi słowami skierowanymi w naszą stroną.

Spółce Energa Informatyka i Technologie został przyznany Certyfikat ISO 14001:2015 dotyczący systemu zarządzania środowiskowego, jak również Certyfikat ISO 50001:2011 związany z systemem zarządzania energią.

Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o. informuje, że Zwyczajne Zgromadzenie Wspólników Spółki w dniu 25 czerwca 2019 r., działając na podstawie art.